„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2024“

• Paskelbta: 2024-04-18
  • Kategorija: Renginiai

Lietuvos mažųjų žaidynės- Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) projektas. Šiemet tai jubiliejinis, 10-asis, 2024 metų Lietuvos mažųjų žaidynių sezonas! Tai ne tik lavinantis fizines savybes, skatinantis vaikus pajusti fizinio aktyvumo džiaugsmą, tai projektas taip pat plėtojantis ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo pedagogų kvalifikaciją vaikų fizinio aktyvumo ugdymo srityse.

Po aštuonių virtualių fizinio aktyvumo pamokėlių, kuriose vaikai savo galimybes tikrino įvairiose sporto šakose (boksas, karate, orientacinis sportas, ritminės gimnastikos...), savo įgūdžius ir jėgas demonstravo įstaigos II etapo festivalyje. „Drambliukų“ ir „Kiškių” grupių vaikai rungtyniavo kartu mišriose komandose. Vieni mokėsi padėti, kiti orientuotis, treti laimėti ar pralaimėti.

Autorius:
Rasa Burneikienė