LIETUVOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTAS „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2023“

• Paskelbta: 2023-04-20
  • Kategorija: Renginiai

„Lietuvos mažųjų žaidynės”  – didžiausias šalyje ikimokyklinio ugdymo vaikams skirtas sporto projektas, kurio  tikslas – ugdyti 1-7 m. vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje. Labai atsakingai sportininkai žaidynėms rengėsi etapais. Per pirmąjį etapą lavino skirtingus judėjimo įgūdžius, fizines savybes, išbandė skirtingas sporto šakas: bobslėjų, plaukimą, šaudymą, krepšinį ir kt. II etapas- varžybų metas! Savo įgūdžius ir jėgas demonstravo „Tuko“ darželyje surengtame LTMŽ festivalyje: varžėsi „Liūtukų“ ir „Lapiukų“ grupės. Viskas vyko kaip tikrose žaidynėse: žaidynių ugnis, vėliavos įnešimas, komandų paskirstymas. Vieni mokėsi padėti, kiti orientuotis, treti laimėti ir pralaimėti. Vaikai linksmai praleido laiką, glaudžiai bendradarbiavo. Visą rytą netilo sirgalių šūksniai, liejosi stiprios emocijos.