Tuko vasaros stovykla ,,Pašėlusi vasara“

Vaikystė - pats linksmiausias ir gražiausias laikas... O vasara vaikams - žaidimų ir šėlionių metas...

Kaip ir kasmet, jau eilę metų, tradiciškai pasitikdami vasarą Kauno lopšelyje darželyje ,, Tukas‘‘ organizuojame aktyvaus vaikų vasaros poilsio programą ,, Tuko vasaros stovykla “.

Visus mokslo metus mokęsi, ugdęsi , lavinęsi žaisdami, kurdami , visakeriopai tobulindamiesi , atėjus lauktai vasarėlei , savaitę skyrėme išskirtinai pramogoms- tradicinei vasaros stovyklai. Suprantama, ir pramogaudami ,, Tuko“ ugdytiniai mokėsi gražaus tarpusavio bendravimo, plėtė kūrybiškumo ugdymosi galimybes.

Šių metų VASAROS STOVYKLA buvo smagaus, turiningo, lavinančio ugdymo(si) puikus laikas, nes vaikystė - pats linksmiausias ir gražiausias žaidimų ir šėlionių metas. Ypač vasarą!