Skambantys puodai

Ant kilimo paruoškime įvairių virtuvės reikmenų kompoziciją:  puodų,  kepimo formų, plastikinių, metalinių dubenų, plastikinių butelių, medinių šaukštų, kibirų ir kt.

Pakvietėme vaikus laisvai tyrinėti išdėliotus virtuvės įrankius. Paleidome ritmiškos muzikos, pagal kurią smagu mušti ritmą, įrašą. Leidome vaikams patiems savarankiškai atrasti grojimo būdą. Stebime ir fiksuojame. Po kiek laiko pasiūlome pagroti įvairiais šaukštais. Mokomės skaičiuoti iki trijų.

Kitą veiklos dieną paslepiame po puodais mėgstamus vaikų žaisliukus. Žaidžiame žaidimą „Mano žaisliukas dingo – mano žaisliukas atsirado“. Neskubame, leidžiame vaikams patiems surasti pasislėpusius žaisliukus. Kai vaikas žaisliuką suranda, pasiūlome žaisliukui pašokinėti