,,Pastatyk bokštą“

"Voveriukų" gr. vaikai veiklos metu apžiūrėjo Lietuvoje esančius bokštus, kurių Lietuvoje yra daugiau negu 30. Visi jie skirtingi, bet įspūdingi savo aukščiu, o aukščiausias Vilniaus televizijos bokštas 190 metrų. Aptarėme, kokiuose apžvalgos bokštuose vaikai yra apsilankę, kas jiems labiausiai įsiminė. Diskutavome iš kokių medžiagų buvo statomi bokštai. Uždaviau vaikams klausimą: iš ko ir kaip galime pastatyti, ar sukonstruoti bokštą savo grupėje. Vaikų pasiūlymai: iš kaladėlių, įvairių konstruktorių, popierinių dėžių, ritinių, plastikinių butelių, kartono, popierinių, vamzdelių ir kt. Nutarėme, kad sukursime aukščiausią Lietuvos Vilniaus televizijos bokštą panaudodami grupėje esančias priemones.