STEM mokyklos ženklas patvirtintas!

• Paskelbė : Sonata Lažauninkienė
  • Paskelbta: 2024-08-07
  • Kategorija: Didžiuojamės

Mūsų darželis 2024 m. rugpjūčio  mėn. savo veiklą įsivertino tarptautiniame STEM ženklo portale STEM School Label.

STEM veiklas įsivertinome pagal platformoje pateiktus kriterijus: mokyklos infrastruktūra, vadovavimas mokyklai ir mokyklos kultūra, ryšiai, darbuotojų profesinis tobulėjimas, ugdymo programų pritaikymas, mokymas, vertinimas. Ši platforma yra puiki erdvė bendrauti, keistis gerąja patirtimi.

Sulaukėme ir vertinimo – įstaigai  suteiktas kompetentingas STEM School Label mokyklos ženklas! Gautas ženklas įpareigoja organizuoti veiklas, skatinančias domėjimąsi STEM mokslais, mokyti(s) aktyviai bendradarbiaujant, dirbant grupėse, sprendžiant realias gyvenimo problemas, eksperimentuojant, lankantis netradicinėse aplinkose.